22-25 жовтня, 2019
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Пост-реліз 2017

Безпека понад усе: підсумки виставки «БЕЗПЕКА 2017»

Прес-реліз

17 – 20 жовтня 2017 р. у Києві відбулася XXII міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2017». Цього року виставка відрізнялася більш комплексним підходом. По-перше, тематика виставки охопила фактично усі напрямки та галузі, де необхідно забезпечити безпеку – від енергетики та промисловості до IT і транспорту. По-друге, більшість учасників виставки представили готові рішення, а не окремі продукти чи обладнання. Тішить той факт, що майже 30% учасників виставки – це українські виробники, що гідно конкурують із відомими закордонними брендами. Багато хто з учасників та гостей відзначили тенденцію посилення ролі інновацій у сфері безпеки, а також появу більш глобального погляду на безпекові питання – як з боку держави, так і з боку підприємств та комерційних структур.

Цього року у виставці «БЕЗПЕКА 2017» взяли участь 128 компаній з України, Литви, Німеччини і США. На стендах загальною площею 2032 кв. м були представлені новітні розробки, обладнання та рішення у галузі технічних систем та засобів безпеки, систем відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю доступу, охорони периметру, банківської та інформаційної безпеки, антитерористичного та оглядового обладнання, IT-обладнання, обмундирування та екіпірування, безпеки на транспорті. Вперше на виставці було представлено Американський павільйон з питань безпеки, організований Комерційною Службою Посольства США в Україні спільно з американськими компаніями, зацікавленими в реалізації сприятливих можливостей на українському ринку.

Особливий інтерес відвідувачів викликали рішення у сфері інформаційної, військової та кібербезпеки у зв‘язку з їх гострою актуальністю у даний час для України.

Кількість відвідувачів виставки склала 6 200 осіб, кількість візитів – майже 6 920, при цьому виставку відвідали 83 делегації. Учасники виставки відзначили традиційно високу якість аудиторії – абсолютна більшість відвідувачів – це фахівці та особи, що приймають рішення.

В рамках виставки, вперше в Україні був підписаний договір на постачання та придбання програмного забезпечення (ПЗ) за криптовалюту DASH; проведено майстер-класи груп швидкого реагування. Всього ж у рамках виставки відбулося понад 30 заходів – семінарів, презентацій, конференцій, круглих столів.

Таким чином, виставка «БЕЗПЕКА 2017» вкотре підтвердила свій статус головної події індустрії безпеки, що концентрує в собі повний спектр інновацій для забезпечення безпеки держави, підприємств, будівель та людей.

А поки компанії-учасниці підбивають підсумки, організатори вже розпочали підготовку до нової виставки. До зустрічі на виставці «БЕЗПЕКА 2018»!

30 жовтня 2017 р.