20 - 22 вересня 2022 року
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Скористайтеся нагодою побачити унікальні та перевірені часом рішення для організації безпечних і стабільних мереж від EServer.

Що представить EServer на виставці?Унікальну на ринку України систему віддаленого управління кліматичними шафами

З її допомогою можна дистанційно налаштовувати температуру всередині шафи, вмикати/вимикати живлення та сигналізацію по смс, через веб-інтерфейс або командний рядок.
Якщо щось трапилося — відключилося живлення, температура підвищилася або знизилася до критичної позначки, відкрилися двері — адміністратор отримає повідомлення. До речі, при відключенні електроенергії пристрій буде працювати автономно до 5 годин.Компоненти для побудови ефективних ВОЛЗ

— Висувні оптичні патч-панелі для максимально зручного зварювання і розподілу волокон, введення кабелю. Є моделі з універсальним кріпленням для сплайс-касет різних типів.
— Ідеальні для установки в труднодоступних, тісних місцях настінні міні-бокси для зрощування оптоволокна.
— Високоякісні патч-корди та пігтейли для вимогливих до швидкості мереж, обладнані конекторами різних типів і варіацій полірування. Моделі типу simplex і duplex створені на SM і MM волокнах, оснащені міцними зносостійкими оболонками.
— Необхідні аксесуари, а саме одномодові адаптери, гільзи й анкерні затискачі.

Компоненти для створення надійних СКМ

— Зручні в монтажі прохідні конектори для витої пари RJ-45 з екрануванням STP і без екрана (UTP). Моделі категорій 5е та 6 ідеально підійдуть для вимогливих до швидкості мереж.
— Безінструментальні UTP та FTP роp єми зі швидкістю 10 Гбіт/с для тих, кому треба працювати швидко.
— Якісні кабелі кручена пара з підтримкою передачі даних від 1 Гбіт/с.Надійні серверні шафи та монтажні стійки

— Телекомунікаційні шафи 19 дюймів для настінної та підлогової установки. Моделі надійні й забезпечують комфортне обслуговування пристроїв за рахунок знімних бічних стінок на замках. Напрямні підлогових шаф мають регульовану глибину.
— Виробник продемонструє й настінну антивандальний серверну шафу з верхніми та нижніми кабельними вводами. Це суперміцна конструкція, призначена для установки в слабо захищених місцях.
— Прості в збірці серверні стійки серій Lite та Rackmount з високою вантажопідйомністю (300 і 400 кг відповідно).Що ще покаже EServer?

— Стійкові серверні корпуси зі зручним розташуванням слотів під компоненти, кошиками під жорсткі диски в комплекті.
— Міцні серверні полки з міцного металевого сплаву, що витримують солідну вагу.
— Захищений від перенапруги потужний вентиляційний блок для шаф з термостатом, дисплеєм і блоком управління для ефективного охолодження мережевого обладнання.
— Аксесуари, необхідні в кожній серверної: блоки розеток, кабельні органайзери, патч-панелі та багато іншого.
Приходьте подивитися - стенд №10А. Буде корисно!

10.09.2021