20 - 22 вересня 2022 року
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Учасник виставки НВП «Плазмотехніка» представляє: Захищені автоматизовані робочі місця – запорука конфіденційності даних.Понад 20 років НВП «Плазмотехніка» спеціалізується на випуску ЗАРМів (захищених автоматизованих робочих місць) та її торгова марка добре відома у колі професіоналів в сфері технічного захисту інформації.

ЗАРМи – це повнофункціональні ПК в захищеному виконанні для обробки секретної, службової та конфіденційної інформації, що є ключовими елементами при побудові систем криптографічного захисту інформації. Таке обладнання стане в нагоді як державним установам (міністерствам, службам, держагентствам, інспекціям), так і комерційним структурам, що працюють з критично важливою для бізнесу інформацією (банкам, корпораціям тощо). Зокрема, для банків ЗАРМ закриє небезпеку витоку даних при генеруванні банківських ключів.

Під час обробки інформації на незахищеному ПК виникає побічне електромагнітне випромінювання. Засобами технічної розвідки можливе його перехоплення та відновлення інформації, що обробляється на ПК, з відстані до декількох сотень метрів. Для протидії зазіханням правопорушників можна задіяти екранування приміщень, генератор білого ЕМ-шуму або ЗАРМ.

Серед переваг захищених комп`ютерів для споживачів слід виділити:

Захист інформації забезпечується виключно пасивним методом і на відміну від генераторів шуму ЗАРМи НЕ демаскують час і місце обробки секретної інформації. І що важливо – не мають негативного впливу на здоров`я працівників і відповідають вимогам ЕМ-сумісності обладнання.

Екрановані ПК захищені від зовнішнього електромагнітного впливу і мають в своєму складі високоефективні системи протизавадної фільтрації по мережах електроживлення та колах заземлення.

Завдяки наявності високоефективних систем протизавадної фільтрації забезпечена можливість використання на об`єктах, які не мають окремої системи заземлення (досить забезпечити занулення металевого корпусу, як того вимагають Правила улаштування електроустановок), або на місцях тимчасового перебування без зниження рівня захисту інформації.

Замовник має можливість значно заощадити кошти і час при створенні КСЗІ на базі ЗАРМ на об`єктах захисту інформації з будь-якими організаційно-технічними обмеженнями. Адже ключові елементи обробки даних не вимагають додаткових захисних заходів і етапів сертифікації.

ЗАРМ можуть бути представлені як в форм-факторі стаціонарного ПК, так і в форматі моноблока.НВП «Плазмотехніка» запрошує партнерів на XXVI міжнародну виставку «Безпека 2021», яка відбудеться 14-16 вересня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», стенд № A741. Там ви зможете побачити обладнання ЗАРМ наживо та задати питання нашим експертам.

НВП «Плазмотехніка»
www.plasmotekhnika.kiev.ua
Київ, вул. Політехнічна, 16, оф. 021
+38 (044) 331-55-31, 204-83-62

07.09.2021