5-8 жовтня 2021 року
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

SEVEN Systems запрошує на свій стенд на виставці «БЕЗПЕКА 2020»!

Компанія SEVEN Systems (СЕВЕН СИСТЕМЗ) – більше 5 років являється виробником та імпортером товарів технічної безпеки під своїми торговими марками SEVEN Systems, SEVEN LOCK и SEVEN HOME.

Компанія спеціалізується в розробці та виробництві обладнання для відео нагляду, домофонів, розумних замків, охоронних систем, контролю доступу і систем розумного будинку. Особливу увагу компанія приділяє інноваційним напрямкам ринку систем безпеки та створює новинки з самими передовими і сучасними рішеннями.

Обладнання компанії забезпечує безпеку та комфорт при оптимальному співвідношенні ціни та якості продукції – це головна ціль компанії! Компанія забезпечує гарантійний і післягарантійний ремонт, а також професійну технічну підтримку.

Відвідавши наш стенд на виставці «БЕЗПЕКА 2020», ви зможете побачити та власноруч попрацювати з обладнанням, оцінити яскравість та насиченість зображення наших оновлених дисплеїв з IPS матрицею, оцінити нові можливості наших пристроїв, основаних на Bluetooth – Wi-Fi технології, впевнитися в простоті налаштування нашого обладнання, поспілкуватися з представниками нашої компанії, які відразу зможуть запропонувати вам обладнання під конкретні задачі чи проекти!

І звичайно, зможете отримати додаткову знижку при оформленні замовлення прямо на стенді! Тим, хто вже працює з нами, також буде на що поглянути, так як на стенді будуть представлені останні новинки нашої продукції, які анонсуються вперше на цій виставці!

Раді будемо Вас бачити на нашому стенді. До зустрічі!

Види діяльності:
1.2. Системи охоронної сигналізації та оповіщення
1.4. Переговорні та відеопереговорні пристрої
2.1. Камери відеоспостереження
2.5. Відеореєстратори
2.7. IP-камери відеоспостереження
4.1. Системи контролю та керування доступом
4.6. Технології ідентифікації: RFID, біометрія
4.7. Технології аутентифікації

05.10.2020