6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Зустрічайте EServer на міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2019»!

Вже скоро на виставці «БЕЗПЕКА 2019» постачальник наднадійного мережевого обладнання EServer продемонструє найліпші рішення, які допоможуть організувати безпечні мережі, надійні системи відеоспостереження та ефективні системи контролю доступу.Що представить EServerПродемонструємо надійні телекомунікаційні шафи:

— Бюджетні настінні моделі ідеально підходять для розташування мережевих пристроїв з невеликими габаритами. Вони стануть в нагоді, якщо треба заощадити місце в приміщенні.

— Якщо мережева техніка розташована в слабко захищеному приміщенні, найкраще рішення — посилені антивандальні серверні шафи. В них пасивні та активні пристрої будуть захищені краще, ніж у сейфі.

— Треба встановити мережеве обладнання в умовах з невідповідною температурою? Виручать кліматичні всепогодні бокси. Завдяки таким моделям техніка ніколи не переохолоджується і не перегрівається.

Представимо міцні кабельні системи та провідники:

— Недорогі мідні, наднадійні оптичні системи кабелів для побудови надійних телефонних та інтернет-мереж — настановні провідники, модулі RJ45, а також патч-панелі. Тим, кому треба побудувати лінію в короткі терміни, знадобляться підвісні моделі. А оптичні дроти для розташування в кабельній каналізації, кросові бокси та патч-корди допоможуть створити захищену мережу.

Покажемо інтелектуальні активні пристрої:

— Розумні сервери, комутатори та маршрутизатори, бездротові точки доступу, оснащені сучасним комплектом функцій підвищеного захисту даних від несанкціонованого підключення, злому мережі. Вони здатні запобігти крадіжці конфіденційної інформації.

— Надпотужні джерела безперебійного живлення, захищають стратегічно важливу техніку від стрибків напруги, короткого замикання, та нестабільного електропостачання.

Крім цих високотехнологічних рішень, на виставці ви зможете оцінити переваги найсучасніших розробок у сфері охоронних систем, відеоспостереження і контролю доступу.

Завітайте до стенду С325 Eserver на міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2019» — буде корисно!

11.10.2019