6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Семінари і демонстрації VD MAIS на виставці «БЕЗПЕКА»

Семінари про системи M2M і IoT, демонстрація в дії технології 3D-візуалізації і багато іншого очікують на відвідувачів експозиції VD MAIS на виставці «БЕЗПЕКА 2019», яка пройде 22–25 жовтня 2019 року в новому виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: с. Березівка (20-й км Житомирської траси), вул. Амстердамська, 1.

Науково-виробнича фірма VD MAIS розгорне на виставці «БЕЗПЕКА 2019» спеціалізовану експозицію, присвячену часопролітній технології Time of Flight. Буде представлено програмно-апаратну платформу для 3D-візуалізації, розроблену американською корпорацією Analog Devices (на базі демоплати 96Boards і спеціалізованої оптики Panasonic).

Також на стенді VD MAIS на виставці «БЕЗПЕКА» будуть продемонстровані датчики диму, модулі M2M для роботи в мережах 2, 3 і 4-го покоління і модулі вузькосмугового зв`язку NB-IoT, у т.ч. комбіновані з навігаційними модулями GNSS. Традиційно у експозиції VD MAIS знайдеться місце рішенням для живлення систем і пристроїв безпеки, в т.ч. польових датчиків з малим споживанням. Будуть показані спеціалізовані проводи та кабелі, друковані плати, представлені послуги з контрактного виробництва електронних модулів для пристроїв безпеки, сигналізації, охорони і контролю доступу, а також для систем «Розумний дім», «Розумне місто», «Інтернет речей», для різноманітних телематичних сервісів. Будуть продемонстровані зразки сучасного контрольно-вимірювального обладнання.

Розробникам систем «Розумне місто», безперечно, варто відвідати семінари VD MAIS на виставці «БЕЗПЕКА». В рамках годинного семінару фахівці фірми розкажуть про актуальні рішення (у т.ч. в розрізі компонентної бази) для сучасних телематичних сервісів.

Теми семінарів VD MAIS на виставці «БЕЗПЕКА 2019»:

• Модулі M2M. Що нового?
• Вузька смуга для «Розумного міста»: перспективи застосування NB-IoT в Україні.
• Модулі живлення для систем «Інтернету речей» і «Розумного міста».

Орієнтовні час та місце проведення семінарів: 22 жовтня, 13:30–15:00, Павільйон 1, конференц-зала №2. Точний час проведення семінарів уточнюється — стежте за анонсами на сайті VD MAIS і на сайті виставки.

Відвідування виставок — безкоштовне після реєстрації онлайн (http://my.euroindex.ua/?feventid=495) або на рецепції виставки. Доставка до виставкового центру здійснюється [великими жовтими] автобусами від ст. м. «Житомирська». Графік руху у виставкові дні буде незабаром доступний на сайті виставки. Інтервал руху 15–25 хвилин.

04.10.2019