6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

«БЕЗПЕКА 2019» отримала офіційну підтримку від Держспецзв`язку

Державна служба спеціального зв`язку та захисту інформації України офіційно підтримує проведення XXIV міжнародної виставки індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2019», що відбуватиметься у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 22 по 25 жовтня.

«Сподіваємося на плідну співпрацю у справі поширення професійних знань та новітніх технологій для удосконалення механізмів забезпечення інформаційної безпеки, співробітництва й реалізації партнерських відносин держави та бізнесу, розвитку технічних рішень і технологій у сфері кібербезпеки, кіберзахисту, криптографічного та технічного захисту інформації, захисту національних електронних інформаційних ресурсів, суспільства та держави в цілому», — відзначив голова Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України Л.О. Євдоченко.

Представники Держспецзв`язку візьмуть участь в урочистостях, присвячених відкриттю виставки «БЕЗПЕКА», головної події для галузі безпеки України. Традиційно виставку відвідає делегація підприємств, підпорядкованих Держспецзв’язку.

Умови участі та докладна інформація про виставку — на сайті www.bezpeka.ua.

03.10.2019