6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

ТОВ «СВБ «ЦЕНТУРІОН» запрошує відвідати семінари в рамках виставки «БЕЗПЕКА 2019»!

23 та 24 жовтня 2019 р. кращі фахівці компанії ТОВ «СВБ «ЦЕНТУРІОН» в рамках виставки «БЕЗПЕКА 2019» проведуть тематичні семінари, в яких широко розкриють натупні важливі теми:

1. Security Expert™ – нове покоління систем контролю доступу від Schneider Electric.
23 жовтня о 13:00-14:00.

Буде розглянуто: інноваційну платформу EcoStruxure™ Security Expert, що є наступним поколінням інтегрованої системи контролю доступу, охоронної сигналізації та управління будівлею від світового лідера компанії Schneider Electric. Нова платформа EcoStruxure™ Security Expert не тільки об`єднує всі компоненти інфраструктури забезпечення безпеки, а й ефективно інтегрується з іншими системами управління будівлею, включаючи систему управління освітленням, енергопостачанням та IT-системами, для збільшення ефективності роботи підприємства.

2. VideoХpert - інтеграційна відеоплатформа від Pelco. Ефективність відеоспостереження на базі системи VideoXpert, призначеної для відображення, запису відео та управління як відеоресурсом, так і всієї системи безпеки в цілому.
23 жовтня з 14:00 - 15:00.

Мова йтиме про нове покоління систем відеонагляду VideoXpert 3.0 від світового лідера компанії Pelco, яке дозволяє максимально спростити керування системами безпеки будь-якого масштабу. Доступ до даних від різних джерел в системі можливий з одного робочого місця оператора у єдиному інтерфейсі. VideoXpert від самого початку націлена на роботу з великими масивами даних, відкрита для стороннього обладнання та рішень і надає практично необмежені можливості по інтеграції зі СКУД, BMS та іншими системами різних світових брендів.

3. Тема безпеки шифрування даних в системах контролю доступу. Спікером семінару буде спеціально запрошений гість Роберт Янссон, представник компанії STid (Франція), що є провідним виробником інстинктивних, безконтактних технологій безпеки.

Семінар відбудеться 24 жовтня о 12:00. Будуть розглянуті питання про загрози в сучасних системах безпеки, про стандарти державного рівня в сферах захисту від клонування ідентифікаторів для запобігання витоку інформації, про використання мобільних ідентифікаторів та ін.

Відвідувачі стенду компанії ТОВ «СВБ «ЦЕНТУРІОН» зможуть отримати професійні консультації провідних фахівців і представників компаній-виробників, обговорити питання, що цікавлять, познайомитися зі співробітниками компанії, дізнатися про переваги та особливості рішень ComNet, Gamanet, Schneider Electric, STid, Sieza, Pelco, Uniview, Zenitel, і, крім того, взяти участь в вікторині та отримати приємний подарунок.

Приходьте! Буде пізнавально і цікаво!

ТОВ "Спеціалізоване виробниче бюро "Центуріон“
04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, 7
Тел.: +38 (044) 599-44-25
E-mail: info@centurions.com.ua
www.centurions.com.ua

01.10.2019