6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Aco Sp. z o.o. Sp.k., польський виробник цифрових дверних систем і систем відеодомофонів, виходить на «БЕЗПЕКА 2019»

Ми виробники домофонів та відеофонів з 30-річним досвідом роботи в цій галузі. Наш головний офіс знаходиться в Польщі, Сухи Лас недалеко від Познані, і саме тут ми виробляємо нашу продукцію - від концепції, через дослідження і випробування, до виробництва і виходу на ринок.

Час реагувати на зміну тенденцій ринку з точки зору технології проектування. Наша пропозиція адаптована до потреб індивідуальних клієнтів (невеликі інвестиції) та великих інвестицій, а наші продукти постійно оновлюються та адаптуються до потреб наших клієнтів.

Ми володіємо сучасним виробничим обладнанням, яке дозволяє нам не тільки впроваджувати інноваційні рішення, але і налаштовувати пропозиції під індивідуальні замовлення.

Під час виставки BEZPEKA ми представимо наші кращі продукти, в основному для середнього або великого житла зі спеціальними функціями, які полегшують життя. Ми також представляємо наш новий продукт, acoGO!,- IP gate, який з`єднує смартфони з системою входу дверей через acoGO! мобільний додаток.

Ми запрошуємо всіх відвідувачів відвідати наш стенд C721, щоб побачити нашу продукцію і ознайомитися з нашою повною пропозицією.

Товариство Aco sp. z o.o.
вул. Diamentowa 7, 62-002 Сухи Лас

Т. +48 61 843 93 71
E. biuro@aco.com.pl

NIP: 9721258093
REGON 362759523

aco.com.pl

26.09.2019