6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

ТОВ «СВБ «ЦЕНТУРІОН»: Ласкаво просимо на виставку «БЕЗПЕКА 2019»!

Експерт у рішеннях з безпеки і телекомунікацій компанія ТОВ «СВБ «ЦЕНТУРІОН» спеціалізується на впровадженні сучасних систем безпеки та інженерних систем з використанням новітніх технологій, а також здійснює повний цикл робіт з розробки та управління проектами, монтажу та сервісного обслуговування.

На стенді компанії будуть представлені рішення для управління відеоданими компанії Pelco, контролю доступу та охоронної сигналізації від Schneider Electric і STid, рішення для охорони периметра від компанії SIEZA. Співробітники компанії розкажуть про лінійку промислового мережевого обладнання ComNet з його перевагами перед іншими вендорами, а також системи оповіщення та зв`язку норвезької компанії ZENITEL. Відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з функціональністю системи управління безпекою будівлею С4 ™ від компанії-розробника Gamanet і переконатися в ефективності інтегрованого рішення для обліку транспортних засобів Traffic Control.

Запрошуємо відвідати стенд B741 компанії ТОВ «СВБ «ЦЕНТУРІОН» на виставці «Безпека 2019», яка відбудеться 22 - 25 жовтня 2019 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».ТОВ "Спеціалізоване виробниче бюро "Центуріон“
04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, 7
Тел.: +38 (044) 599-44-25
E-mail: info@centurions.com.ua
www.centurions.com.ua

26.09.2019