6 - 8 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Чи можливо поєднати безпеку авто та престиж? Компанія Locker`s відповідає — так!

Презентація модернізованої моделі найпрактичнішого чохла Locker Key2 Snap M ідбудеться на виставці «БЕЗПЕКА 2019» 22 – 25 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».І ця приємна новина для власників авто з безключовим доступом. Напевно, ви знаєте про викрадення автомобілів методом ретрансляції сигналу ключа-брелока. Тож як захистити себе та свою любу автівочку?

На просторах інтернету можна знайти багато цікавих рішень аж до шапочок із фольги для себе та обмотки для ключа. Але виглядає це, скажімо так, не дуже солідно.

За декілька років свого існування Locker`s створила низку моделей чохлів для ключів типу PKES, Keyless-Go та ін. Всі вони виготовлені з натуральної шкіри та мають стильний лаконічний дизайн. Цього разу презентуємо модернізовану модель найпрактичнішого чохла Locker Key2 Snap M.

Чохол виготовлений з натуральної шкіри, закривається на зручну пружину. Усередині екрануюча тканина в 2 шари і спеціальна тонка металева сітка, стійка до стирань. Відмінність цієї моделі - зовнішній незахищений карман, в якому можна зберігати ключ, коли ви знаходитесь в авто, а не за його межами.

Тришаровий захист забезпечує спеціальний матеріал, його металізовані волокна мають особливе плетіння і формують клітку Фарадея. Вона екранує радіохвилі в діапазоні від 1 мГц до 10 ГГц. Судячи з наших випробувань, тестів і відгуків покупців продукції Locker`s, чохол фарадея для ключів відмінно справляється зі своїм завданням, адже більшість смарт-ключів працює в діапазоні 350 мГц - 980 мГц. Найсучасніші ключі працюють на частоті 2.4 Ггц, проте і вони будуть надійно захищені!

Чохол фарадея для автомобільних ключів — поєднання стильного дизайну та якісного пошиття, він забезпечує належний захист від викрадення вашого авто шляхом ретрансляції ключа.

Переваги чохла Locker Key:
● захист автомобільного ключа від ретрансляції (виключає злом системи безключового доступу і викрадення авто цим методом);
● простота застосування (досить помістити SMART-ключ у чохол і можна без побоювань залишати машину на парковці);
● стильне і елегантне виконання (екрануючі чохли шиються з якісної зносостійкої натуральної шкіри).
Ознайомитися з новинкою можна на виставці «БЕЗПЕКА 2019» на стенді компанії Locker’s.

Детальніше про новинку на сайті компанії
https://lockers.com.ua/jekranirujushhij-chehol-faradeja-dlja-zashhiti-ot-ugona-avto-s-bezkljuchevim-dostupom-chernij-locker-key-snap-black-m/?utm_source=exhibition&utm_medium=email&utm_campaign=bezpeka

12.09.2019