6 - 9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

На «БЕЗПЕКА 2018» EServer презентує новинку — настінну телекомунікаційну шафу 19 дюймів

Компанія EServer - український виробник мережевого устаткування гарантованої європейської якості. На ринку ми пропонуємо серверні шафи різних типів, серверні стійки та корпуси, а також різноманітні аксесуари і комплектуючі для цих пристроїв.

Основне завдання, яке покликана вирішити серверна настінна шафа, - оптимальне розміщення технічних пристроїв на мінімальній площі, але з урахуванням максимальної зручності їх експлуатації. Компанія EServer пропонує різні види серверних шаф: підлогові, настінні, противандальні, зовнішні і кліматичні.

На виставці «БЕЗПЕКА» 23-26 жовтня EServer запропонує свою новинку - настінну телекомунікаційну шафу 19″, що призначена для малогабаритних пристроїв. У ній легко розташуються роутери, патч-панелі, мережеві розетки, маршрутизатори, облаштування для зберігання інформації і, звичайно ж, станції зв`язку. Також передбачено спеціальні слоти під нестандартне устаткування.Телекомунікаційна настінна шафа буде представлена типовими моделями 6U,9U, 12U та 15U із однаковою шириною 602 мм, та різною висотою від 373 мм до 773 мм в залежності від типу. Мінімальна робоча глибина нової моделі складатиме 260 мм, а максимальна – 520 мм. Кожна модель настінної серверної шафи буде спроможна витримати вагу до 50 кг устаткування.

• Двері з гартованного скла забезпечують огляд без доступу всередину і є надійним захистом від зловмисників.
• Серверна шафа 19 дюймів збирається за лічені хвилини.
• На кожній панелі шафи розташовані вентиляційні отвори, що дозволяє монтувати конструкцію в любий кут, не втрачаючи можливості встановлення охолодження.

Спеціально для відвідувачів виставки «БЕЗПЕКА» 23-26 жовтня компанія EServer вирішила зробити приємний подарунок – розіграти сертифікат номіналом 1000 гривень за фото біля нашого стенду!

23.10.2018