6 - 9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

ХХІIІ міжнародну виставку «БЕЗПЕКА 2018» відкрито!

23 – 26 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться головна подія галузі безпеки України — ХХІIІ міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2018», що концентрує на єдиному майданчику повний спектр інновацій для забезпечення безпеки держави, підприємств, офісів, домівок, людей. Виставка проходить за офіційної підтримки Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного науково-дослідного інституту МВС України, Служби безпеки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної прикордонної служби України. Організатори «БЕЗПЕКИ 2018» — компанія «Євроіндекс» та Експоцентр «Наука» НАН України.

На площі понад 4000 кв. м близько 100 компаній з України, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки демонструють новітні розробки, обладнання та інноваційні рішення у сфері технічних систем та засобів безпеки, систем і технічних засобів відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю доступу, охорони периметра, банківської та інформаційної безпеки, антитерористичного та оглядового обладнання, IT-обладнання, обмундирування та екіпірування, безпеки на транспорті. Серед учасників: Ajax Systems, С&С Partners, «Банкомзв’язок», «Венбест», «Дейта Експрес», «ДЕПС», «Домофонні системи», «Охорона і безпека», ТБ «СЕК», «Тірас-12» та інші.

Понад 35% учасників «БЕЗПЕКИ 2018» — українські виробники. Гідно конкурують зі знаними брендами на виставці вітчизняне пультове та об’єктове обладнання, прилади пожежної безпеки, установки газового та порошкового пожежогасіння, технічні засоби пожежно-охоронної сигналізації, побутові радіоелектронні пристрої ВЧ- і СВЧ-діапазону, радіостанції, відеодомофони, панелі виклику, плати, кабельне кріплення, системи охоронної сигналізації і контролю доступу, GSM-сигналізації, безперебійні блоки живлення, пульти охорони, зварювальне обладнання, сервери, сховища даних, робочі станції та багато іншого. Серед українських виробників на «БЕЗПЕЦІ 2018» —
ТОВ «АЙСІ», «Банкомзв’язок», Завод «ВЕДА», «Домофонні системи», «Електронік технолоджі», «СКБ ЕЛЕКТРОНМАШ», «ТІСО ТРЕЙД» та інші.

Партнером виставки цього року виступає компанія Ajax Systems, виробник професійних систем безпеки для дому та офісу.

«БЕЗПЕКУ 2018» супроводжує насичена ділова програма. Український науково-дослідний інститут цивільного захисту ДСНС України проведе науково-практичну конференцію «Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення», присвячену забезпеченню належної безпеки продукції та якості послуг з оцінки її відповідності вимогам технічних регламентів і стандартів шляхом залучення громадськості до здійснення моніторингу діяльності органів з оцінки відповідності. На п’ятигодинному семінарі «Інновації у сфері біометричного контролю для України» фахівці «Банкомзв’язку» презентують особливості розробленої та впровадженої спеціалістами компанії системи фіксації біометричних даних для Державної прикордонної служби України. Також у рамках виставкової програми відбудуться презентації та семінари від учасників «БЕЗПЕКА 2018».

Видовищності виставці додадуть показові виступи групи швидкого реагування компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» та виступ збірної ТОВ «Венбест» з поліцейського хортингу — володаря кубку України 2018 року, які пройдуть на шоу-майданчику «БЕЗПЕКИ 2018».

Найповнішу інформацію про заходи та поточні події виставки ви завжди отримаєте у прес-центрі, а також в Інтернеті на сайті www.bezpeka.ua та на сторінці у Facebook.
Контактна особа: Марина Клішина, PR-менеджер, компанія «Євроіндекс», e-mail: klishina@eindex.kiev.ua, тел.: (67) 509-7016.

23.10.2018