6 - 9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

10 новинок системи безпеки Ajax

На щорічному семінарі-практикумі «Технічна Еволюція» найбільшого в країні дистриб’ютора систем безпеки Secur пройшла презентація Ajax Systems. Компанія показала 7 нових пристроїв, анонсувала API для корпоративних клієнтів, а також великі оновлення Hub OS Malevich та Ajax PRO Desktop.

Ajax Hub PlusУ четвертому кварталі 2018 у продажі з’явиться нова централь Ajax із безпрецедентними штатними засобами комунікації та збільшеним обсягом пам’яті.

Hub Plus оснащена Wi-Fi 2.4 ГГц, Ethernet-портом і двома SIM-слотами, що підтримують 2G і 3G мережі. Централь підтримує 25 груп і 99 користувачів, може керувати 150 пристроями Ajax і працює до 16 годин від резервного акумулятора. Дальність радіозв’язку — до 2000 метрів за відсутності завад.

Ajax SocketРозумна розетка не вимагає інсталяції та за лічені секунди готова почати керувати живленням підключеного приладу. Має захист за напругою та температурою та показує рівень навантаження за допомогою світлодіодної індикації.У продажі: 4 квартал 2018

Ajax ButtonМініатюрний брелок може використовуватись у якості тривожної кнопки, кнопки виклику допомоги для хворих та літніх людей, а також як засіб керування системою Ajax. Тримає двосторонній зв’язок із централлю на відстані до 1000 метрів та має світлову індикацію виконання команд.

У продажі: 1 квартал 2019

Ajax MotionProtect OutdoorВуличний датчик руху з інтелектуальною дворівневою системою захисту від хибних спрацьовувань. Оснащений системою антимаскінгу рівня Grade 3: перекриття огляду, заклеювання або зафарбування однієї чи обох лінз, та імунітет до тварин. Має регульовану дальність виявлення руху від 3 до 15 метрів. Працює до 5 років від комплектних батарей і дозволяє використовувати зовнішнє живлення.

У продажі: 4 квартал 2018

Ajax MotionProtect CurtainДатчик руху типу «штора» з інтелектуальною дворівневою системою захисту від хибних спрацьовувань. Присутні антимаскінг рівня Grade 3 й опціональний імунітет до тварин. Виявляє рух на відстані 8–10 метрів та працює до 4 років від комплектних батарей. MotionProtect Curtain може використовуватись як у приміщеннях, так і на вулиці.

У продажі: 4 квартал 2018

Ajax ReXРепітер розширює зону покриття радіозв’язку централі Ajax. Із ReX система безпеки може забезпечувати комплексний захист великих об’єктів: виробництв, офісних центрів, готелей тощо.

У продажі: 4 квартал 2018

Ajax MotionCamКамера MotionCam робить знімок лише після виявлення руху — за будь-яких умов освітлення зрозуміло, що стало причиною спрацювання. Для комунікації з централлю Ajax використовується новий протокол Wings, він забезпечує двосторонній зв’язок на відстані до 1200 м. Попри збільшений обсяг інформації, MotionCam передає тривоги за стандартні для Ajax 0,15 с.

У продажі: 1 квартал 2019

APIВеликі сервісні компанії, які обслуговують десятки тисяч об’єктів, отримають можливість інтегрувати пристрої Ajax у свої програмні комплекси за допомогою API. Для адміністрування безпосередньо, без використання застосунків Ajax.

Реліз: 4 квартал 2018

Hub OS Malevich 2.7З оновленням Hub OS Malevich 2.7 системи Ajax отримають нові сценарії та підтримку другого комунікаційного протоколу — SIA. Це цифровий стандарт захисту даних, що дозволяє передавати прямо на пульт охорони не тільки події, але і додаткову інформацію.

Реліз: 4 квартал 2018

Моніторинг в Ajax PRO DesktopВ Ajax PRO Desktop з’явиться функція моніторингу об’єктів. Застосунок для комп’ютерів можна буде використовувати як ПЦН новими охоронними компаніями, пультами локального моніторингу житлових комплексів, торгових і бізнес-центрів — для адміністрування до 1000 систем безпеки Ajax.

Реліз: 4 квартал 2018

Заходьте на стенд Ajax Systems на виставці «Безпека 2018», щоб побачити наживо нові продукти й отримати професійну консультацію щодо їхнього використання.

23.10.2018