6 - 9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Вперше на «БЕЗПЕКА 2018» компанія TIRAS представить друге покоління охоронних систем OrionNOVA

Кожен об’єкт особливий

Це принцип, якого ми дотримувалися в розробці другого покоління Orion NOVA.Плата за справжню універсальність охоронної системи завжди висока. Універсальна система, в реальності, буде чи надлишкова для частини об’єктів, чи недостатня для іншої частини об’єктів. А якщо так трапилося, що можливості системи насправді універсальні для більшості типів об’єктів – ця система гарантовано вдарить по гаманцю клієнта.

А чи насправді всім клієнтам потрібна універсальність?

Зовсім не завжди. Клієнта не цікавить, що охоронна система яку йому встановлюють в квартиру, добре підійшла б і для офісу.

Його цікавить інше – надійність, безпечність та раціональність системи саме для його об’єкту і не для якого більше.

Саме тому, Orion NOVA покоління ІІ, дає різні, та одночасно, оптимальні рішення для різних типів об’єктів. Тому, що кожен з них, насправді, особливий.

А кому насправді потрібна універсальність?

В першу чергу, вона потрібна інсталятору. Людині, яка професійно займається інсталяцією систем безпеки і для якої, використання однакових механізмів, логіки підключення та налаштування системи є ключовим питанням.

З цієї сторони, Orion NOVA покоління ІІ – максимально універсальна. Всі ППК серії розробляються на одній програмно-апаратній платформі. Вся логіка побудови системи, набір додаткового обладнання, налаштування та керування нею – максимально подібні, тому, встановивши один ППК з серії, складнощів при встановленні іншого – не буде.

Для тих інсталяторів, що вже працювали з першим поколінням Orion NOVA не виникне проблем розібратися з другим.

22.10.2018