6 - 9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

Розширення лінійки пристроїв керування системами контролю, керування доступом і обліку робочого часу Big Brother від компанії CYPHRAX, учасника «БЕЗПЕКА 2018»

Новинка компанії — мережевий контролер NC-M.

Фахівці CYPHRAX завжди намагаються враховувати звернення та побажання клієнтів і партнерів щодо поліпшення функціональних якостей своєї продукції, тому на базі одного з найпопулярніших мережевих контролерів компанії iBC-01 Light і з`явився NC-M.

У поточній версії програми Big Brother (1.6.18.8) підтримка контролера реалізована шляхом емуляції функціональних можливостей контролера iBC-01 Light. Однією з переваг є наявність додаткових входів IN3 і IN4, які реалізують функції «Вільний прохід/аварійне розблокування» і «Прохід за ключами».

Ключовим аспектом у виборі пристроїв є зручність монтажу. Спеціально для цих цілей плата забезпечена рознімними з`єднаннями.Пам`ять контролера дозволяє вмістити 4000 ключів і 8000 подій.

Ще одна перевага новинки — розширений часовий розклад, яке дає можливість більш гнучкого налаштування правил керування доступом для персоналу.

Також незаперечною перевагою контролера NC-M є підтримка технології BootLoader, яка дозволяє провести оновлення мікрокоду прошивки пристрою безпосередньо в місці експлуатації.Контролер NC-M є логічним продовженням розвитку лінійки компактних пристроїв, орієнтованих на використання у вбудованих СКУД об`єктів різної складності. При виборі NC-M вже зараз ви отримуєте низку вагомих переваг над наявними рішеннями, а з урахуванням подальшого розширення функціональних можливостей даного контролера це ще й розумна інвестиція, яка дозволить заощадити як ваш час, так і витрати на обслуговування системи контролю доступу.

Компанія CYPHRAX завжди відкрита до діалогу, очікує ваших відгуків про свої продукти, зауважень, пропозицій і побажань. Тому що лише завдяки тісній співпраці з партнерами є можливість розширювати функціонал ПЗ і асортимент пристроїв, що виготовляються.

18.10.2018