6 - 9 жовтня, 2020
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Новини

EServer презентує на «БЕЗПЕКА 2018» товари волоконно-оптичного устаткування, що демонструють сучасні тенденції цього напрямку

Компанія EServer є одним з провідних гравців ринку телекомунікаційних технологій з 2009 року. Ми як найкраще розуміємо, що головна мета сучасних каналів передачі даних – своєчасно, аж до секунди, забезпечувати споживача інформацією. А тому системи оптичного зв`язку вимагають цілого переліку компонентів, кожен з яких виконує свою частину роботи, гарантуючи передачу величезних масивів даних користувачеві за мінімальні проміжки часу.

На виставці технічних засобів і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності "БЕЗПЕКА", що відбудеться 23-26 жовтня 2018 року, компанія EServer запропонує товари волоконно-оптичного устаткування, що демонструють сучасні тенденції цього напрямку.

Найголовніший компонент сучасних та й будь-яких телекомунікаційних систем – це оптичний кабель. Саме він забезпечує якісну передачу сигналу з одного вузла зв’язку на інший. Оптоволоконний кабель має переваги над іншими видами кабелів, оскільки передає інформацію за допомогою світлового сигналу, а не електричного. Саму тому сучасні оптичні рішення дозволяють передавати дані у буквальному сенсі зі швидкістю світла та на величезні відстані.Однак, окрім оптичних кабелів, за якість надсилання інформації відповідає безліч більш дрібних оптичних компонентів:

• Оптичний патч корд – використовується для поєднання розподільних пристроїв або активного устаткування передачі даних.

• Оптичний бокс – виконує функції розподільного вузла. До нього підводять оптичні кабелі , а всередині розміщують адаптери оптичних роз`ємів. Найбільш популярними сьогодні на ринку є бокс оптичний 19 дюймів та бокс оптичний настінний.

• Оптична патч панель – пасивний компонент оптичної мережі, що дозволяє здійснювати маніпуляції з патч кордами. Patch panel забезпечує розводку кабелів на роз`єми і їх фіксацію. Сьогодні найбільш затребувані на ринку оптичні патч панелі 19 дюймів.Інші волоконно-оптичні компоненти можна віднести до категорії ще більш дрібних, але з тим їх функції не менш важливі. Для збудування якісної оптичної мережі знадобляться пігтейли, атенюатори, оптичні розетки і адаптери, різна кабельна арматура та вимірювальне устаткування, оптичні сплітери, сплайс-касети, а також оптичні муфти, оптичні конектори та інші витратні матеріалиВарто розуміти, що для максимального використання сучасного оптичного устаткування на усю потужність, необхідно правильно сконструювати оптичну комунікаційну мережу і скоординувати роботу усіх її компонентів. Тільки в цьому випадку користувачі мережі зможуть по-справжньому насолоджуватися відмінною якістю інформації і швидкою її доставкою.

Спеціально для відвідувачів виставки "БЕЗПЕКА" 23 - 26 жовтня компанія EServer вирішила зробити приємний подарунок – розіграти сертифікат номіналом 1000 гривень за фото біля нашого стенду!

18.10.2018