Головна > Новини

Новини


Mediatrade запрошує на свій стенд на «БЕЗПЕКА 2017»!

Mediatrade — компанія інтегратор комплексних аудіовізуальних рішень, систем безпеки та управління для об`єктів державного сектора, комерційної та житлової нерухомості.

Для всіх наших проектів компанія представляє спектр технічних рішень — від створення сучасних мультимедійних Диспетчерських центрів до центрів прийняття рішення та Ситуаційних центрів, інтегруючи з системами контролю доступом, відеонагляду та відеоаналітики.Ситуаційний центр – сучасний інструмент для підвищення управлінської діяльності підприємства, безпеки, контролю та моніторингу різноманітних об`єктів, можливості оперативно структурувати та аналізувати значний об`єм інформації. Відеостіна, в свою чергу, головне джерело зображення, основні переваги якого — цілодобова робота, чудова якість зображення, яка не залежить від освітлення в приміщенні.

На нашому стенді №С441 ми продемонструємо основні можливості відеостіни для Ситуаційних, Диспетчерських, Моніторингових центрів на базі високотехнологічних відеокубів Christie MicroTiles.

Чекаємо Вас на нашому стенді для змістовних та плідних зустрічей!

13.10.2017