Головна > Новини

Новини


«Електронік Технолоджі» (ТМ CARS-CONTROL) запрошує фахівців на свій стенд на «БЕЗПЕКА 2017»!

Компанія «Електронік Технолоджі» (торговельна марка CARS-CONTROL) запрошує всіх відвідати свою корпоративну експозицію на виставці «БЕЗПЕКА 2017», яка відбудеться 17 – 20 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: Київ, вул. Салютна, 2-Б (ст. м. «Нивки»).


«Електронік Технолоджі» успішно розвивається на ринку GPS-моніторингу транспортних засобів України та інших країн з 2011 р. Використання інноваційних технологій і методу DSDM (Dynamic Systems Development Method) розробки програмного забезпечення роблять продукцію компанії високоефективною і затребуваною в різних галузях народного господарства.

На корпоративному стенді компанії будуть представлені різні варіанти комплексів GPS-моніторингу транспорту для підвищення ефективності контролю і безпеки вашого особистого автомобіля або автопарку.

На виставці «БЕЗПЕКА 2017» відвідувачі зможуть обговорити з фахівцями компанії-виробника GPS-трекерів і системи супутникового моніторингу технічні та комерційні питання застосування різноманітних рішень в окремих проектах.

12.10.2017