Головна > Новини

Новини


«Жива» демонстрація рішень з безпеки на стенді ELKO.Ukraine

ELKO.Ukraine — один з найбільших дистриб`юторів ІТ-продукції в Україні, що спеціалізується на розробці технологічних рішень і надання послуг з їх впровадження, а також оптових поставках комп`ютерної техніки — запрошує відвідати стенд C421 на виставці «БЕЗПЕКА 2017», яка відбудеться 17 – 20 жовтня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».Цього року фахівці ELKO в рамках живої демонстрації представлять повний спектр послуг з безпеки: охоронне відеоспостереження, різні сценарії використання відеоаналітики, системи контролю доступу, широкий набір розробок в галузі домофонних систем і багато іншого. Зокрема, можна буде побачити широкий набір моделей високоякісних камер компанії Axis Communications та Bosch Security Systems для охоронного відеоспостереження: тепловізійні, фіксовані, купольні, роботизовані, для зовнішнього і внутрішнього встановлення — усі ці пристрої покликані пильно стежити за ситуацією на об`єктах, що охороняються.

Спільно з партнером — компанією NEUROtechnology — фахівці ELKO розкажуть і покажуть, як пізнати людину, що проходить повз камери? Чи становить вона потенційну небезпеку? Це складне завдання, тим більше, в режимі реального часу. Ви зможете переконатися, що немає нічого неможливого, і сучасні алгоритми розпізнавання осіб, розроблені NEUROtechnology, досягли неймовірних успіхів. Також фахівці ELKO.Ukraine продемонструють роботу рішення компанії NEUROtechnology MegaMatcher Automated Biometric Identification System, створену спеціально для інтеграторів і розробників біометричних систем великого масштабу. Ця модульна комплексна система з великою кількістю налаштувань дозволяє ефективно обробляти множинні запити на мультибіометричну ідентифікацію.

Для сегмента безпеки приватних володінь на виставковому стенді ELKO буде представлений широкий набір розробок компанії 2N — одного зі світових лідерів у сфері розробки і виробництва IP-відеодомофонів та СКУД.

Крім широкого вибору камер спостереження різного рівня від Axis Communication і Bosch Security Systems, в рамках виставки «БЕЗПЕКА 2017» на стенді ELKO.Ukraine також буде представлено платформу відеоаналізу від TechnoAware. Цей італійський розробник вже понад тридцяти років займається розробкою спеціалізованих систем аналітики і сьогодні пропонує як типові, так і персоналізовані рішення. Представлений серверний програмний продукт має 25 модулів і здатний забезпечити: розпізнавання автомобільних номерів, фіксацію середньої швидкості потоку і відхилень від норми, реєстрацію і підрахунок людей або об`єктів з різними кількісними і тимчасовими маркерами, виявлення диму, зникнення предметів або, навпаки, появу зайвого в контрольованому периметрі. Чекаємо вас на стенді C421.

Окрема частина експозиції стенду компанії ELKO.Ukraine на «БЕЗПЕКА 2017» буде присвячена пристроям від лідерів ринку IoT і промислової автоматизації компаній Intel, Advantech і Lanner, а також захищеним мобільним комп`ютерам для роботи в екстремальних умовах Getac. Відвідувачі виставки «БЕЗПЕКА 2017» отримають можливість не тільки оглянути обладнання та отримати професійну консультацію, а й на спеціальному демонстраційному стенді самостійно переконатися у можливостях представлених інноваційних технологій.

10.10.2017