Головна > Новини

Новини


Компанія UAASSIST представить на «БЕЗПЕКА 2017» унікальну охоронну систему від ELDES (Литва)

Компанія UAASSIST, офіційний дистриб`ютор продукції JSC ELDES в Україні, представляє PITBULL ALARM PRO — унікальну охоронну систему, що має вбудований датчик руху з подвійним PIR-сенсором, датчик температури, бездротовий / GSM / GPRS модуль, звуковий індикатор, 1 вхід, 1 вихід, забезпечує швидкість і простоту в установці, роблячи пультову охорону доступною для будь-якого споживача.ELDES — підприємство у сфері високих технологій, що базується в Литві, займається розробкою професійних рішень у сфері домашньої безпеки вже понад 12 років. Продукти ELDES представлені в 70 країнах світу.Чудове рішення для житлових приміщень

Рішення для приміщень малого/середнього розміру:
• будинків, квартир, котеджів, невеликих дачних будиночків;
• невеликих офісних підрозділів, магазинів, орендованих квартир, апартаментів;
• човнів, гаражів, автопричепів, яхт.

Дуже швидке встановлення і проста конфігурація

Встановлення пристрою виконується за кілька простих кроків і займає менше часу, ніж встановлення охоронних систем інших виробників. Крім того, налаштування пристрою легко виконуються при підключенні до ПК локально через USB або віддалено через GPRS-мережу, використовуючи ПЗ Eldes Utility на ОС Windows, смартфон Android або планшет macOS.

Надзвичайна працездатність

Охоронну система Pitbull PRO оснащено новітніми бездротовими технологіями, які дозволяють пристрою досягти більшу, ніж будь-коли, дальність бездротового сигналу в відкритих місцевостях — до 3000 м. У порівнянні з попередником, нове апаратне забезпечення було значно вдосконалено — в наявності нового пристрою є 2 карти Nano-SIM.

Сумісний з більшістю станцій моніторингу

Система повністю відповідає вимогам стандартів за професійним монтажем EN Grade-2. Система працює з більшістю станцій моніторингу і передає дані за допомогою найпопулярніших протоколів через GSM/GPRS-мережу. Крім того, компанія Eldes надає для просунутих користувачів приймачі у вигляді програмного і апаратного забезпечення.

https://eldesalarms.com/ru/product/pitbull-alarm-pro/

10.10.2017