Головна > Новини

Новини


BSP Security запрошує на свій стенд на виставці «БЕЗПЕКА 2017»

Компанія BSP Security є виробником обладнання для систем професійного IP-відеоспостереження. Ми пропонуємо весь спектр рішень для побудови сучасних комплексних систем IP-відеоспостереження, включаючи серверні рішення і відеоаналітику.

Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці «БЕЗПЕКА 2017», щоб ознайомитися з новинками в лінійці наших камер, такими як:
- Варіофокальна камера з роздільною здатністю 12 мегапікселів


- ВОХ-ові камери 2, 4 і 5 МП з об`єктивами до них

- PTZ-камера з 36-кратним оптичним наближенням і лазерним підсвічуванням до 550 метрів!

Пристрій виконано у металевому антивандальному корпусі, може бути оснащений як інфрачервоним, так і лазерним підсвічуванням.

У PTZ-камері з лазерним підсвічуванням фокус зображення і пучок світла підсвічування перебудовуються синхронно, дозволяючи підтримувати високий рівень освітленості об`єкта на великій відстані. Не потрібно думати про те, на скільки градусів висвітлює прожектор, і не потрібно шукати компроміси між дальністю підсвічування і її кутом.

Використання лазерної технології дозволяє отримати рівномірне освітлення об`єкта в нічний час доби з високою світловою віддачею. Лазерне підсвічування має регульований кут випромінювання завдяки моторизованому варіооб`єктиву.

09.10.2017