Головна > Новини

Новини


У гостей виставки “БЕЗПЕКА 2017” буде унікальна можливість випробувати найсучасніший з усіх способів оплати — криптовалюту DASH

Декілька місяців тому у киян з`явилася можливість платити у ресторанах криптовалютою. За задумом розробників, програма буде отримувати криптовалюту і відправляти реальні гроші — гривні — на банківський рахунок ресторану.

Дмитро Баймуратов — представник DASH в Україні — прокоментував інтеграцію для одного з профільних видань:

“На даний момент ресторан не може отримати криптовалюту і залишати її у себе, тому що в Україні оплата криптовалютою не має визначеного бухобліку і оподаткування. Така оплата не заборонена, але вона все ще не прописана в законах “

“Поступово ми збираємося охопити якомога більше точок, і, нарешті, встановити модуль у всіх ресторанах. Ми впевнені, що як тільки з`являться перші позитивні відгуки, виникне інтерес і у інших бізнесменів, які почнуть приймати криптовалюта”, — додав Баймуратов.

Таким чином нове програмне рішення для оплати зможе протестувати кожен охочий у кафе на території виставки “БЕЗПЕКА 2017” — достатньо просто випити кави та попросити рахунок у одній з криптовалют!

09.10.2017