Головна > Новини

Новини


Smart Security представить на виставці «БЕЗПЕКА 2017» «хмарну» технологію SALTO KS

Сьогодні телекомунікаційні технології стрімко розвиваються, і те, що ще кілька років тому здавалося неможливим, зараз не викликає навіть подиву. Ця тенденція призвела до стрімкого розвитку програмного забезпечення, яке використовується на мобільних пристроях — смартфонах, планшетах і подібних гаджетах. Ще нещодавні постійні користувачі стаціонарних комп`ютерів все частіше віддають перевагу мобільним пристроям, які дають можливість використовувати функції ПК віддалено, у будь-який час і в будь-якому місці, де є покриття мережі, 3G або є Wi-Fi.

SALTO не тільки намагаються крокувати в ногу з тенденціями ринку — вони і створюють ці тенденції. Саме таким проривом є технологія SALTO Clay, що стала за короткий термін дуже популярною в Європі, а також новітня розробка — SALTO KS (Key as a Service) —унікальне рішення, яке дозволяє підвищити продуктивність малого бізнесу, де за основу взято комбінацію «хмарного» сервісу з системами бездротових точок доступу від SALTO.

В основі системи - web-ресурсне ПЗ Saltoks.com і мобільний додаток SALTO KS (Key as a Service). Не важливо, яку операційну систему ви будете використовувати, не важливо, який пристрій — ви зможете скачати його безкоштовно на ваш смартфон, зареєструватися, використовуючи Web-браузер, і ... почати працювати.

Створений вами обліковий запис на Saltoks.com дає можливість керувати доступом і відслідковувати переміщення співробітників або гостей у приміщенні, а також використовувати охоронні функції або отримувати звіти.

Використовуючи web-інтерфейс, створюйте та редагуйте профіль, відкривайте або закривайте доступ, призначайте точки і час доступу, модеруйте користувачів і графіки роботи.

Далі йдуть технічні компоненти системи

IQ. Шлюз, який з`єднує замки, циліндри або онлайн-контролери з «хмарою». Чудове рішення для приміщень в оренду, де немає можливості прокладати кабелі, свердлити, ламати стіни, а дуже потрібен повноцінний контроль доступу. Користувач просто додає необхідну кількість IQ-шлюзів і повторювачів, вмикає їх у розетку, встановлює точки доступу — електронні замки або циліндри, додає все це до свого акаунту на Saltoks.com і керує цим господарством за допомогою ПК або мобільного додатка SALTO KS і власного смартфона .

Електронні замки або настінні зчитувачі

Використовуйте комбінацію електронних замків, циліндрів і настінних зчитувачів для керування доступом всередині будівлі і по всьому її периметру. Всі пристрої доступу оснащені бездротовими передавальними антенами SALTO Wireless, які отримують команди від шлюзів IQ і передають інформацію про свій стан назад до системи. Також всі пристрої доступу оснащені ретрансляторами Bluetooth Low Energy, що дозволяє вам керувати доступом через мобільний додаток у вашому смартфоні, оснащеному Bluetooth 4.0 і старше.

Tag (брелок)

І, нарешті, останній елемент системи — ключ-брелок Tag — RFID мітка, виконана в сучасному дизайні, що забезпечує доступ для постійних користувачів офісу, де використовується дана система. Керування правами доступу, додавання або видалення ключів, знову ж таки, здійснюється за допомогою облікового запису на Saltoks.com.

Таким чином, «хмарна» технологія SALTO KS, web-ресурсне ПЗ SALTO KS, електронні замки і зчитувачі, оснащені технологіями SALTO Wireless і Bluetooth, дають можливість керувати доступом у вашому офісі віддалено, за допомогою мобільного девайса, з будь-якої точки світу, де є інтернет.

Наприклад, ваш співробітник забув особистий ключ-брелок вдома, і в терміновому порядку потрібно потрапити в офіс, а це ще й у вихідний день. Зазвичай у таких випадках доводиться повертатися додому, як мінімум, а як максимум — взагалі відмовитися від ідеї потрапити до офісу у вихідний... Але з цією технологією ви забудете про слово «неможливо». Адміністратор системи може відправити онлайн-ключ з власного мобільного на мобільний своєму забудькуватому співробітнику, а він, у свою чергу, відкриє офіс за допомогою свого смартфона.

Все дуже просто, чи не так?

Сучасні технології приносять у життя і бізнес все більше мобільності, гнучкості та безпеки. Вони створюються людьми і для людей. Подібні розробки націлені на ваш комфорт і успіх вашого бізнесу. Саме про це вже подбали SALTO Systems.

09.10.2017