Головна > Новини

Новини


«Кабель-Інвест» презентує новинки у галузі обладнання для систем контролю і керування доступом, що не мають аналогів в Україні

На виставці «БЕЗПЕКА 2017» компанія «Кабель-Інвест» буде рада представити загальній увазі низку новинок у галузі обладнання для систем контролю і керування доступом, що не мають аналогів на ринку України.

Зокрема, автономний спеціалізований контролер керування шлюзом KZ-05. Цей контролер дозволяє організувати контроль і керування проходом через одну точку доступу, що являє собою двоє дверей із замкненим простором між ними (шлюз). Дозволяє організувати електромеханічне блокування дверей шлюзу за заданим алгоритмом. Має шість режимів організації роботи шлюзу. Може використовуватися у багатьох областях діяльності (банківська сфера, пенітенціарна система, виробничі організації, державні організації зі строгим пропускним режимом).

Також буде продемонстровано низку новинок з лінійки електромеханічних замків «ШЕРИФ». Наприклад, оновлена версія електромеханічного замка «ШЕРИФ-5», яка добре зарекомендувала себе на минулих виставках. «ШЕРИФ-5» призначено для замикання двостулкових пластикових дверей і вікон з можливістю їх дистанційного відкриття за допомогою контролерів систем контролю і керування доступом, аудіо- та відеодомофонів, кодових панелей. Нова конструкція замка «ШЕРИФ-5 накладний» більше не має деталей, під які потрібно було свердлити і підрізати профіль пластикових дверей, порушуючи їхню цілісність і зовнішній вигляд. Досить просто закріпити замок за допомогою саморізів.Ще одна цікава новинка «ШЕРИФ-6» — вузький накладний електромеханічний замок. Призначений для використання як виконавчого пристрою в складі системи контролю і управління доступом (СКУД) для замикання дверей офісів і адміністративних приміщень з шириною дверної коробки більше 25 мм. Замок встановлюється в будь-яке місце на коробку дверей, а ригель — на двері. Має функцію перемикання нормально-закритого і нормально-відкритого режимів, в залежності від технічних умов системи. Укомплектований захисною шторкою, що перешкоджає несанкціонованому відкриттю замка і функцією механічного розблокування в екстрених ситуаціях.

«ШЕРИФ-3В.У» урізний електромеханічний замок вуличного виконання — ще один апгрейд добре відомого замка «ШЕРИФ-3В». Цю модель розроблено для використання в умовах відкритого повітря (хвіртки, ворота, вхідні двері і т.ін.). Сила утримання збільшена до 500 кг на розрив, довжина язичка теж збільшилася до 15 мм, це спричинило збільшення габаритних розмірів, але не критично (діаметр корпусу 30 мм, а довжина 65 мм). Таким чином, вдалося значно підняти надійність замка, зберігши при цьому досить малі габарити.


«ШЕРИФ-2М» — електромеханічний замок для торгових меблів, мініатюрний замок, призначений для обмеження доступу до різних торгових меблів: вітрини з ЛДСП і алюмінієвого профілю з одно- або двостулковими скляними дверцятами, шафи і висувні ящики прилавків. Краса цього замка в тому, що він замикає обидві стулки дверей вітрини одночасно. Також є можливість керувати групою замків за допомогою лише одного контролера, оскільки відкриються тільки ті двері, на які буде здійснено натискання, а всі інші двері залишатимуться закритими.
Усі розробки захищено патентами і не мають аналогів на ринку України. Усі технічні рішення для забезпечення контролю і керування доступом, включаючи вищеописані новинки, можна буде побачити в роботі і ознайомитися з принципом дії на стенді компанії «Кабель-Інвест» на виставці «БЕЗПЕКА 2017».

06.10.2017