Головна > Новини

Новини


Smart Security презентує на виставці «БЕЗПЕКА 2017» мобільний ключ SALTO JustIN

Споживачі диктують власні правила, і ринок змушений підлаштовуватися під їхні вимоги. Це стосується і ринку безпеки, зокрема, систем контролю і керування доступом (далі — СКУД).

Сучасний розвиток мобільних технологій, особливо технологій NFC (Near Field Comminication) і BLE (Bluetooth Low Energy), дозволяє не тільки повноцінно використовувати смартфон користувача в СКУД, а й привносить нові можливості і функції, недоступні раніше.Світові гіганти, такі як SALTO Systems, ніколи не відстають від сучасних тенденцій і створюють усе нові й нові технології. Однією з таких технологій є мобільний ключ JustIN. До слова, на початку року це рішення отримало престижну нагороду GIT Security Award 2016.

Мобільне рішення від SALTO може застосовуватися в будь-якому приміщенні, де необхідний контроль доступу до дверей, його можна застосовувати на головних вхідних дверях, ліфтах, автостоянках, турнікетах, конференц-залах, номерах готелю і т.ін. Передбачається два сценарії використання смартфонів користувачів у системах SALTO:

• Застосунок JustIN mSVN (мобільна віртуальна мережа SALTO).
• Застосунок мобільний ключ JustIN.

Отже, розберемося з кожним сценарієм докладніше.

Що ж таке JustIN mSVN?Mobile SVN – інноваційна мобільна віртуальна мережа, розроблена SALTO для бездротового оновлення права доступу користувача, використовуючи застосунок JustIN mSVN, доступний для смартфона, що підтримує технологію NFC.

Взаємодія між мобільним пристроєм і обліковим записом користувача збільшує продуктивність і гнучкість без нанесення шкоди безпеці. Оновлення карти доступу відбувається без потреби присутності користувача в деякій конкретній точці оновлення карти (центральний офіс, прохідна і т.ін.). Також необов`язково мати постійне мережеве підключення до віддалених контрольованих дверей, будь то автономний off-line-кнтроллер або електронний замок — NFC-чіп смартфона перезапише нові права доступу (надані адміністратором системи) безпосередньо до карти користувача, на льоту, використовуючи технологію data-on-card і безпечні режими шифрування, доступні для MiFare і DESFare карт-ключів.

Тепер — що ж таке мобільний ключ JustIN?JustIN Mobile використовує технологію Bluetooth Low Energy (BLE) для безпечної передачі даних між смартфоном і електронними замками та іншими точками доступу, оснащеними зчитувачами з антеною Bluetooth low nergy. Зашифрований "мобільний ключ", що створюється в ПО системи доступу SALTO — ProAccess SPACE, надсилається на смартфон користувача "по радіоефіру" (Over the Air — OTA), який підтримувється оператором мобільного зв`язку.

Смартфон зі встановленим додатком JustIN Mobile, що пройшов процедуру обов`язкової реєстрації та верифікації користувача, отримує і розшифровує мобільний ключ, після чого користувачеві досить просто торкнутися іконки у вікні смартфону і піднести телефон до зчитувача, щоб відкрити двері. Одночасно з відправкою зашифрованого ключа користувачеві можна відправити текстове повідомлення — наприклад, з додатковими інструкціями, привітанням або зазначенням номера в готелі та періодом перебування.

Незважаючи на те, що такий застосунок досить простий, його неможливо продублювати, на відміну від механічних ключів та деяких застарілих RFID-технологій, що не використовують належних алгоритмів безпеки.

Завдяки використанню сучасних технологій шифрування і захисту від клонування, застосунок JustIN Mobile не тільки приносить новий рівень свободи при визначенні і керуванні правами доступу, незалежно від того, як далеко знаходяться користувачі, але і забезпечує серйозний рівень безпеки!

06.10.2017