Головна > Новини

Новини


Анонс новинок Dahua Technology на виставці «БЕЗПЕКА 2017»

Цього року на стенді компанії «Віатек», офіційного дистриб`ютора компанії Dahua Tecnology в Україні, буде представлено низку новинок та інновацій.


Вперше для аналогових HD-систем відеоспостереження стало доступним розділення 4K — найвищу якість зображення можна буде оцінити на стенді, присвяченому технології HDCVI 4.0. До уваги відвідувачів будуть представлені 8 Мп HDCVI-камери і DVR.

Крім того, гості виставки зможуть належним чином оцінити якість нової високочутливої серії CVI StarLight і 4Мп-моделей для бюджетного рівня.

У IP-сегменті значущою подією можна назвати анонс і вихід у світ унікальної технології, розробленої фахівцями Dahua Techology, що дозволяє передавати дані і живлення не тільки по витій парі, але і по коаксіальній лінії на відстані до 800 м!

Особливу увагу буде приділено серверним платформам DSS, покликаним об`єднати розрізнені CCTV-системи, тим самим забезпечуючи не лише організацію ефективного центру керування системами, але і гнучку масштабованість, підтримку інтелектуальних функцій і бізнес-аналітики.

З цими та багатьма іншими новинками можна буде ознайомитися не тільки на стенді компанії, а й детальніше на тематичних семінарах, що пройдуть у рамках виставки «БЕЗПЕКА 2017».

25.09.2017