Головна > Новини

Новини


«БЕЗПЕКА 2017» проходитиме за офіційної підтримки Міноборони України

Міністерство оборони України офіційно підтримує проведення XXII міжнародної виставки індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2017», що відбуватиметься у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 17 по 20 жовтня.

Оснащення структур сектора безпеки і оборони України новітніми зразками військової та спеціальної техніки є пріоритетним завданням у сучасних умовах. «Для успішного виконання священного обов’язку захисту Батьківщини важливе значення має консолідація зусиль керівництва держави, військовослужбовців, а також оборонної промисловості, — відзначив у листі про підтримку виставки Міністр оборони України генерал армії України С.Т. Полторак. — Впевнений, що проведення міжнародної виставки «БЕЗПЕКА» стане дієвим кроком для налагодження взаємовигідної кооперації українських та іноземних підприємств на користь зміцнення обороноздатності України та держав-партнерів».

«БЕЗПЕКА 2017» надасть можливість ознайомитися з новітніми українськими та іноземними розробками технічних систем та засобів безпеки, систем відеоспостереження, антитерористичного обладнання, засобів пожежної безпеки, систем і засобів захисту інформації, обмундирування, екіпірування тощо. У рамках виставки представники органів державної влади, експерти, вчені та підприємці зможуть обговорити нагальні питання у галузі безпеки.

Умови участі та докладна інформація про виставку — на сайті www.bezpeka.ua.

29.08.2017