14 - 16 вересня,  2021
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Учасник виставки

Український союз пожежної та техногенної безпеки, Всеукраїнська громадська організація
Ukrainian Fire and Technological Safety Union

Адреса / Adress пр-т Перемоги, 123, оф. 523-525, Київ, Україна, 03179
123, Peremohy Ave., #523-525, Kyiv, Ukraine, 03179
Тел./факс (44) 284-1237, 284-1238
E-mail
Інтернет www.usptb.org

Всеукраїнська громадська організація "Український союз пожежної та техногенної безпеки" є фактично єдиною громадською організацією, що об’єднує вітчизняних виробників продукції, робіт та послуг протипожежного та техногенного захисту.
Головною метою організації є здійснення діяльності спрямованої на захист вітчизняного ринку, сприянню розробці та впровадженню засобів і методів протипожежної охорони та техногенної безпеки, захист спільних інтересів членів союзу.
Союз активно приймає участь в роботі державних органів і громадських організацій над створенням сприятливих умов для економічного розвитку нашої держави. Особливу увагу організація приділяє роботі на ринку протипожежного та техногенного захисту, підвищенню якості продукції, робіт і послуг та сприянню забезпечення галузі нормативно-регуляторною та нормативно-технічною базою на рівні стандартів ЄС.
УСПТБ також здійснює науково-технічну діяльність у сферах будівництва, промисловості будівельних матеріалів, архітектури і містобудування.


Види діяльності: