24-26 травня,  2022 року
Взяти участь Замовити запрошення English Facebook Video

Учасник выставки

Сучасні Технології Пожежогасіння, ТОВ
Suchasni Technologii Pozhezhogasinnya

Адреса вул. Академіка Богомольця, 4, Київ, 01024, Україна
Тел. (44) 360-3193, 233-7089
E-mail
Інтернет http://pirostiker.com.ua

ТОВ "Сучасні Технології Пожежогасіння" пропонує інноваційну ноу-хау-технологію протипожежного захисту об’єктів, приміщень, споруд.
Автономні системи пожежогасіння з термоактивувальною вогнегасною речовиною створені спеціально для локалізації та гасіння пожеж на початкових стадіях без втручання людини в замкнених або частково замкнених об’ємах з використанням малої кількості вогнегасної речовини. Вони не залежать від зовнішніх джерел живлення, спрацьовують автономно при досягненні температури 120-170 °С залежно від типу системи.
Сфера застосування автономних систем пожежогасіння з термоактивувальною вогнегасною речовиною: розподільні коробки, електрощити, сервери, шафи керування, блоки комутації, електроприлади, пункти керування та інше внутрішньо-корпусне обладнання. Саме ті місця, які за статистикою ДСНС у 25% випадків є місцями виникнення та поширення пожеж.
Автономні системи пожежогасіння з термоактивувальною вогнегасною речовиною сертифіковані в Україні, прості у монтажі та обслуговуванні, гарантійний термін експлуатації 60 місяців.


Види діяльності: