Головна > Новини

Новини


«БЕЗПЕКА 2017» отримала офіційну підтримку від Держспецзв’язку

Державна служба спеціального зв`язку та захисту інформації України офіційно підтримує проведення XXII міжнародної виставки індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2017», що відбуватиметься у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 17 по 20 жовтня.

Захист і безпека критичної інфраструктури країни — пріоритетні завдання сектора безпеки та оборони держави. Сьогодні, коли в Україні відбуваються насправді історичні процеси цифровізації та переходу до новітніх моделей цифрової економіки й урядування, питання безпеки електронних комунікацій також виходять на передній план порядку денного як для державних інституцій, так і для приватного сектора. Кіберпростір повинен стати безпечним довірчим простором для ведення бізнесу, майданчиком активного розвитку інформаційного суспільства в Україні, а кібербезпека — надійним щитом від проявів ворожої агресії в гібридній війні проти нашої країни.

«Сподіваємося, що цей поважний міжнародний виставковий захід буде традиційно наповнений змістовними подіями, демонстрацією новітніх безпекових рішень і надасть поштовху подальшому розвиткові технологій і систем безпеки в Україні», — відзначив голова Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України Л.О. Євдоченко.

Представники Держспецзв`язку візьмуть участь в урочистостях, присвячених відкриттю виставки «БЕЗПЕКА», головної події для галузі безпеки України. Традиційно виставку відвідає делегація підприємств, підпорядкованих Держспецзв`язку.

Умови участі та докладна інформація про виставку — на сайті www.bezpeka.ua.

12.09.2017